Czym są legalne zakłady bukmacherskie w Polsce?

środa, 16 stycznia 2019 r., 19:47
fot. nadesłane

Taka już natura człowieka, że lubi się zakładać. Łącząc to z pasją do śledzenia rozgrywek sportowych, dostajemy rzesze fanów rozmaitych dyscyplin, którzy wykorzystują swoją wiedzę na temat dalej ligi, drużyny czy zawodnika do poprawnego typowania wyników. Jest to forma hazardu, co niekoniecznie oznacza, że granie u bukmachera jest czymś niezgodnym z prawem. Legalne firmy bukmacherskie w Polsce istnieją i są bardzo popularne, a przy tym granie u takich buków nie jest niczym niebezpiecznym. Oczywiście każdy gracz musi być pełnoletni i powinien znać umiar, lecz w najmniejszym stopniu nie łamiemy przy tym prawa.

Na terenie naszego kraju funkcjonuje kilkunastu bukmacherów, którzy są legalni, to znaczy uzyskali licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych. Obecnie rynek jest na tyle duży, a oferty tak atrakcyjne, że nie warto ryzykować i grać u nielegalnych buków, którzy mogą zaoferować nieco wyższe kursy z uwagi na to, że nie odprowadzają podatku. Ten, wynoszący u legalnych firm odprowadzany jest od naszego zakładu (12%), a w przypadku poprawnego wytypowania - również od wygranej (uzależniony od wysokości wygranej).

Podatek jest całkiem spory, ale taki jest koszt bezpieczeństwa. Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce online lub naziemne są wiarygodne, gdyż państwo przeprowadza regularne kontrole i grając tam, nie otrzymamy informacji, że nasze środki przepadły, bo bukmacher zbankrutował. Legalne buki w Polsce niczym takim nas nie zaskoczą, ale u nich niestety nie unikniemy płacenia podatku. Coś za coś.

Więcej informacji na stronie legalne zakłady bukmacherskie w Polsce https://kodybukmacherskie.pl/

Szczególnie ciekawą opcją są legalne zakłady bukmacherskie przez Internet. W dobie wszechstronnych urządzeń mobilnych, punkty naziemne odchodzą do lamusa, podczas gdy ogromną popularnością cieszą się strony internetowe i aplikacje mobilne buków. Możliwość obstawiania meczów w trakcie przerwy w pracy, podczas jazdy komunikacją miejską czy siedząc w barze z przyjaciółmi jest wyjątkowo wygodne, a dodatkowo zawsze mamy okazję sprawdzić aktualne kursy z poziomu naszego smartfona.

Jeśli chodzi o legalne zakłady bukmacherskie w Polsce lista jest długa i wspomniane kilkanaście pozycji (a liczba ta będzie tylko rosła!) daje duże możliwości w kwestii wyboru najbardziej pasującej nam firmy. Oczywistym punktem zaczepienia są kursy, które będą się różnić między bukami, ale wyjątkowo istotna jest również wygoda użytkowania strony i aplikacji czy rodzaje bonusów.

Ostatecznie decydując się na któreś zakłady bukmacherskie legalne firmy będą najlepszym wyborem. Bezpieczeństwo zawsze powinno być na pierwszym miejscu, a w przypadku nieco wyższego kursu u buka bez licencji... typowanie wyników powinno być zabawą, a nie źródłem przychodu, więc warto w takim wypadku przemyśleć swoje priorytety. Legalne zakłady bukmacherskie to czysta rozrywka, emocje i bezpieczeństwo. Zdecydowanie lepiej zaufać nim niż tym szemranym.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.