Najlepsi polscy komicy wystapią w Kartuzach.

czwartek, 17 stycznia 2019 r., 12:58
fot. nadesłane

Nie znasz jeszcze stand-upu? Walaszczak, Banaś i Puzyr - jeśli nic nie mówią Ci wymienione nazwiska to przyjdź w poniedziałek do Disco Club Rampa i przekonaj się, że jest to ogromna porcja znakomitej rozrywki. Nie ma lepszej imprezy stand-upwej w okolicy, dzięki której możesz zobaczyć to co w polskim stand-upie najlepsze.

Tylko zanim przyjdziesz musisz wiedzieć, że stand-uperzy ostro i szczerze, poruszają tematy niejednokrotnie kontrowersyjne ale jednocześnie niezwykle ważne. Nie ma dla nich tematów tabu. Z dystansem i humorem komentują otaczającą nas codzienność sięgając często po słowa, które zwykło uważać się za wulgarne. Dlatego program raczej przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

W lokalu ekipa barmańska już od 18 serwuje najlepszy drinki w mieście więc warto przyjść wcześniej by zając najlepsze miejsca ;)

Informacje o wydarzeniu są dostępne na portalu społecznościowym Facebook
Bilety w cenie 25zł, dostępne online na www.ekobilet.pl i na miejscu.

W poniedziałek 21 stycznia o godzinie 19 w Disco Club Rampa mieszczącym się w Kartuzach przy ulicy Jeziornej 11d zaprezentują się:

"Samozwańczy Szakal" to najnowszy program Rafała i zarazem pierwsza część zapierającej dech w piersiach fantastycznej trylogii o losach mordeczki na planecie Ziemia, a konkretniej jej małej części nazwanej skromnie Polską. W pierwszej części zobaczycie jak Szakal staje oko w oko z cyklopem pod żabką oraz po raz pierwszy konfrontuje się ze swoim arcywrogiem "Aleksem".
Podczas występu nie zabraknie oczywiście efektownych ciosów, prądu i krzeseł. Od stycznia 2019 w Twoim mieście!

Rafał Banaś to komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand - uper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Zwycięzca Festiwalu komedii "Szpak", Areny stand - upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand - up festiwalu.
Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Brał udział w Wielkiej gali stand-upu i jest członkiem kanału 20 - stand - upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Poprzedni program "Strefa Komfortu" w całości dostępny na YouTube.

Filip Puzyr to młody i przystojny, zdolny mały łobuz. Za dnia jest nauczycielem judo w przedszkolach. W nocy improwizuje i stand-up'uje aż miło. Niekiedy łączy impro z judo, sprawnie rzucając dziećmi o podłogę kiedy te chcą zgłosić, że Sensei spóźnił się na zajęcia.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.