Policjanci poszukują Marcina Konkola z Kobysewa

piątek, 18 stycznia 2019 r., 12:09
fot. internet/KPP Kartuzy

25-letni Marcin Konkol z Kobysewa wyszedł z domu w niedzielę, 13 stycznia i dotąd nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują 25-letniego Marcina Konkola. Z relacji bliskich wynika, że mężczyzna w niedzielę, 13 stycznia br. około godz. 10:30 wyszedł ze swojego domu w Kobysewie i do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktowała się z rodziną.

Zaginiony jest średniej budowy ciała, ma około 167 cm wzrostu, włosy krótkie koloru czarnego, oczy koloru piwnego, lekko odstające uszy, uzębienie - brak dwóch górnych jedynek. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, spodnie dżinsowe koloru granatowego, buty sportowe koloru szarego z pomarańczowym znaczkiem Nike.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, policjanci proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. (058) 685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.