Stężyca. Wtargnęła na jezdnię wprost pod samochód - 62-latka w szpitalu

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., 17:03
fot. archiwum

62-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie w rejonie skrzyżowania ulic Majkowskiego z Sobieskiego w Stężycy.

W poniedziałek przed godziną 17. służby otrzymały zgłoszenie o potrąceniu kobiety na ulicy Jana III Sobieskiego w Stężycy. Jak informuje policja, ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że 62-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego peugeota, którym kierował mieszkaniec powiatu kartuskiego.

Na szczęście kierujący pojazdem jechał wolno, a co za tym idzie piesza doznał jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Została przetransportowana do kościerskiego szpitala. Zarówno kierujący, jak i piesza byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.