Garcz. Czołowe zderzenie peugeota z dostawczym volkswagenem

sobota, 26 stycznia 2019 r., 14:42
fot. AL

W sobotni poranek służby interweniowały na trasie Garcz-Chmielno, gdzie doszło do czołowego zderzenia osobowego peugeota z dostawczym volkswagenem. Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, jednak tylko jedna została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 9. na trasie Garcz- Chmielno. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, osoba kierująca peugeotem wskutek niezachowania należytych środków ostrożności w trudnych warunkach panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwległego kierunku dostawczym volkswagenem.

W wyniku zdarzenia pomocy medycznej udzielono dwóm osobom, jednak jedną z nich 51-letnią kobietę przetransportowano do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Chmielno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego,

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.