Połęczyno. Golf rozbił się na drzewie - młoda kobieta walczy o życie

niedziela, 27 stycznia 2019 r., 16:00
fot. AL

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie na trasie Egiertowo-Nowa Karczma. Kierująca golfem straciła tam panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, gdzie z impetem bocznie uderzyła w drzewo. Ranna została młoda kobieta. Jej stan jest ciężki.

Do zdarzenia doszło przed godziną 15. na drodze wojewódzkiej relacji Egiertowo-Nowa Karczma w miejscowości Połęczyno. Na miejscu wciąż działają służby, których celem jest wyjaśnienie szczegółowych okoliczności i przyczyny wypadku. Póki co wiadomo tyle, że kierująca VW Golfem 19-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego najpewniej wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, gdzie bocznie zderzyła się z drzewem.

Kobieta była nieprzytomna. Jej stan jest określany jako ciężki. Podróżowała sama.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Droga jest zablokowana.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.