Szkoła Pływania "Delfin" zaprasza - ruszyły zapisy na naukę i doskonalenie pływania w 2 semestrze od 25 lutego 2019

poniedziałek, 28 stycznia 2019 r., 11:32
fot. nadesłane

Chcesz nauczyć się pływać lub swoje dzieci? Skorzystaj z oferty Szkoły Pływania DELFIN- firmy z tradycjami i osiągnięciami sportowymi jej trenerów. Rozpoczęły się tam właśnie zapisy na naukę i doskonalenie pływania na 2 semestr od 25 lutego 2019.

Szkółka Pływania DELFIN funkcjonuje przy Kartuskiej Pływalni NECZK od 2005 roku, czyli od momentu jej powstania. Jest to najstarsza szkoła pływania w Kartuzach, którą rekomenduje JAKUB SKIERKA- najbardziej utytułowany pływak klasy światowej oraz pozostali kartuscy pływacy będący medalistami Mistrzostw Polski.

- U nas nauczysz się pływać wszystkimi stylami pływackimi. Najmłodszych nauczamy dodając elementy zabawy (wiek od 5 lat) - przekonują właściciele.

Prowadzimy naukę i doskonalenie technik pływania dla dorosłych.

Jak dodają, oferta skierowana jest także do osób, które potrafią już pływać. Mogą one doskonalić swoje umiejętności z elementami pływania sportowego wspólnie z profesjonalnymi trenerami.

Trenerzy "Delfina" to wykwalifikowani instruktorzy pływania, od wielu lat współpracują z kadrą narodową i kadrą pomorską polskiego pływania. Wychowankami trenerów DELFINA są wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski w kategoriach dzieci, młodzików i juniorów. To rekordziści Polski i zawodnicy Pływackiej Kadry Narodowej. Z ich osiągnięciami można zapoznać się chociażby pod tym adresem. Zaś szczegółową ofertę Szkoły Pływania DELFIN znajdziemy na jej stronie internetowej.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych.

Zapisów na naukę i doskonalenie pływania w 2 semestrze od 25 lutego 2019 można dokonać pod tymi numerami:

Arek Zalewski 602 252 852,
Sebastian Cieśliński 666 039 598
arkadij5@wp.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.