Spowodował kolizję - miał dwa promile alkoholu w organizmie

poniedziałek, 28 stycznia 2019 r., 13:03
fot. archiwum

W sobotni wieczór policjanci zatrzymali 21-latka, który wsiadł za kierownicę mając w organizmie około dwóch promili alkoholu. Mężczyzna doprowadził do kolizji.

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 20 w Mezowie.

- Kierujący pojazdem marki volkswagen, 21-letni obywatel Ukrainy, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się bocznie z kobietą kierującą samochodem marki Hyundai - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie około dwóch promili alkoholu. Na szczęście wskutek zderzenia nikt nie ucierpiał.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.