Zapaśnicy GKS Cartusii na zgrupowaniu kadry narodowej w Armenii

wtorek, 29 stycznia 2019 r., 08:31
fot. nadesłane

Kadra narodowa seniorów w zapasach w stylu klasycznym rozpoczęła swoje przygotowania zgrupowaniem w ośrodku Tsaxkadzor Sport Complex w Armenii położonym na wysokości 2000m. W składzie znaleźli się zawodnicy Cartusii: Gevorg Sahakyan, Aleksander Mielewczyk oraz trener Edward Barsegjan.

Przygotowaniami z akcentem siłowo-wytrzymałościowym mającym stanowić podbudowę motoryczną na sezon 2019 kieruje trener kadry narodowej mistrz olimpijski - Włodzimierz Zawadzki. O ile sposób przygotowania do sezonu znany jest Gevorgowi, o tyle dla Aleksandra Mielewczyka jest pewną innowacją. Na rezultaty musimy czekać do pierwszych startów. Miejmy nadzieję, że wyniki będą pozytywne, a nowy sposób prowadzenia treningów wzbogaci kadrę i kartuski klub o dobre rezultaty.

nadesłane/GKS Cartusia

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.