Największy wybór samochodów premium nie tylko na zimę - FLEET NUMBER ONE

środa, 30 stycznia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Wyjazd na ferie zimowe, szczególnie z zamiarem korzystania z uroków zimy w górach, wiąże się z długą podróżą, zapakowaniem bagaży i… sprzętu narciarskiego. Pakujemy kurtki i spodnie narciarskie, buty, kask, gogle, narty i kijki lub deskę snowboardową. Gdy wyjeżdżamy z rodziną to ilość wymienionego sprzętu mnożymy przez ilość członków rodziny. Wówczas okazuje się niestety, że nasz samochód, z którego korzystamy na co dzień, pęka w szwach. Jakie jest rozwiązanie?

Oczywiście można pomyśleć o bagażniku dachowym lub kufrze, ale takie rozwiązanie wiąże się z hałasem podczas jazdy, narażeniem na uderzenia boczne wiatru i zwiększeniem zużycia paliwa. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z samochodu, który ma odpowiednią wielkość i pomieści nasze bagaże wewnątrz pojazdu. Samochód, który jest wyposażony np. w tunel do przewozu nart w tylnym siedzeniu, duży bagażnik i nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które kontrolują np. siłę hamowania i jego rozkład na koła, by nie doprowadzić do poślizgu. Dobrze mieć w samochodzie systemy kontrolujące bezpieczne pokonywanie zakrętów, doświetlające je podczas jazdy, czy pozwalające ustawić stałą bezpieczną prędkość na autostradzie i dodatkowo kontrolować odległość przed jadącym przed nami samochodem. W zimowych podróżach świetnie się sprawdza napęd na wszystkie koła AWD, czyli inaczej 4x4. Nowoczesne lampy LED, lub xenonowe zapewniają doskonałe oświetlenie drogi i poboczy i często są wyposażone w dodatkową opcję, która nie oślepiając kierowców jadących z przeciwka nawet przy jeździe z włączonymi światłami drogowymi. Najlepiej, gdy jeszcze jest to SUV z napędem na cztery koła, którym bezpiecznie można przemierzać zaśnieżone szlaki.

Takie samochody, między wieloma innymi, można znaleźć w największej wypożyczalni pojazdów na Kaszubach z najbogatszą w Polsce ofertą samochodów premium - FLEET NUMBER ONE. Firma posiada w swojej ofercie samochody wszystkich klas, ze szczególnym uwzględnieniem pojazdów klasy premium. Nawet samochody standardowe nie występują w wariantach podstawowych, jak to ma często miejsce w przypadku innych wypożyczalni. FLEET NUMBER ONE stawia na wygodę i komfort swoich Klientów oferując nowe pojazdy w dobrych konfiguracjach. Na przykład 80% floty wyposażone jest w automatyczne skrzynie biegów, które zapewniają wygodę podróżowania, szczególnie podczas jazdy w korkach.

Wygoda i prezencja mimo zmian podatkowych

Dla wielu ludzi biznesu samochód jest bardzo istotnym elementem budowania wizerunku swojego oraz firmy, którą reprezentują. Auto musi być nie tylko niezawodne i wygodne, ale też (a nierzadko przede wszystkim) musi się dobrze prezentować. Firma FLEET NUMBER ONE w odpowiedzi na wprowadzone z dniem 1.stycznia 2019 r. zmiany w sposobie rozliczania pojazdów przygotowała ofertę, która pozwala nadal korzystać z samochodów premium w firmie.

Kupno, a później utrzymanie takiego samochodu, jest bardzo kosztowne. Lepszym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort i najwyższą jakość jest zazwyczaj wynajęcie auta. W usłudze FiveSTARS dla klientów VIP firma FLEET NUMBER ONE proponuje m.in. wynajem samochodów luksusowych marek wraz z kierowcą. Wypożyczanie samochodów osobowych dokonywane jest z zastosowaniem zasady door-to- door, co gwarantuje wygodę i oszczędność czasu.

Firma oferuje specjalne programy: można zamówić flotę zarówno dla zarządu firmy, jak i dla pracowników, której zarządzaniem zajmuje się Fn1. W ofercie modele pojazdów zostały podzielone zgodnie z poszczególnymi szczeblami w przedsiębiorstwie. Dużym udogodnieniem jest również gwarancja wymiany auta pracownika na nowe, co 12 miesięcy oraz możliwość wymiany samochodu w programie motywowania pracowników.

Do wynajęcia auta w firmie FLEET NUMBER ONE potrzebne jest nam tylko prawo jazdy i dowód osobisty. To też okazja, by wynająć samochód o którym często marzymy i przekonać się w praktyce, czy to jest to! Najlepiej taki samochód zarezerwować wcześniej, telefonicznie (+48 669 100 101) lub poprzez formularz rezerwacji na stronie www.Fn1.eu. Użytkownicy Facebooka czy Instagrama, też nie będą zawiedzeni, bo można również dokonać rezerwacji przez te aplikacje wpisując: FleetNumber.ONE

Samochody można odebrać w poszczególnych oddziałach firmy ulokowanych w różnych częściach Polski, lub wybrać opcję podstawienia samochodu pod konkretny adres. Sieć oddziałów cały czas jest rozbudowywana i obecnie obejmuje 11 miast. Można też skorzystać z opcji wynajęcia samochodu w jednym mieście i zwrotu w innym, jeśli tylko znajdują one się w obszarze obsługi przez FLEET NUMBER ONE.

Mieszkańców Kaszub zapraszamy do naszego oddziału, który mieści się obok nowo wybudowanej Biedronki w Borkowie.

FLEET NUMBER ONE
Oddział Żukowo
Borkowo, ul. Kartuska 16
infolinia: 669 100 101
Pn.-Pt. 8:00-18:00
Sob. 8:00-14:00

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.