Szopa. Wnuczęta dla swoich babć i dziadków

czwartek, 31 stycznia 2019 r., 16:49
fot. AL

Babcia od samego rana, chodzi tak uradowana, bo do wnucząt dzisiaj jedzie na występy. Dziadek ma szczęśliwe oczy, na imprezę chętnie wkroczy, bo dla nich najważniejsze wnuki są - śpiewali uczniowie "Małej Szkoły" w Szopie, podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Główni bohaterowie nie zawiedli i tłumnie przybyli do placówki, by na scenie ujrzeć swoje wnuczęta śpiewające, recytujące i prezentujące swoje talenty aktorskie w specjalnie przygotowanym właśnie dla nich programie artystycznym.

Styczeń to szczególny miesiąc, gdyż właśnie wtedy swoje święto obchodzą babcie i dziadkowie, a więc osoby szczególne ważne w życiu każdego dziecka. Nic więc dziwnego, że to właśnie w szkołach odbywają się specjalne akademie, na które wnuczęta zapraszają swoich dziadków. Nie inaczej jest w Zespole Szkolno-Przedszkolnym "Mała Szkoła" w Szopie, gdzie rokrocznie spotykają się dziadkowie uczniów na dedykowanej im uroczystości.

Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka odbył się w czwartek. Główni bohaterowie tłumnie pojawili się w placówce, gdzie czekał na nich poczęstunek. Po uczcie dla ciała, nadszedł czas na wyjątkowy program artystyczny. Występ szczególny, bo dziadkowie mieli okazję zobaczyć prezentujących swoje talenty recytatorskie, wokalne i aktorskie swoich ukochanych wnucząt. Program artystyczny w ich wykonaniu został nagrodzony gromkimi brawami.

Nie zabrakło też najserdeczniejszych życzeń.

- Z okazji waszego święta życzymy wam dużo zdrowia, pomyślności, spokojnych dni. Dziękujemy wam, że jesteście i stale się o nas troszczycie, pomagacie nam i razem z nami cieszycie się naszymi najdrobniejszymi sukcesami. My wasze wnuczęta obiecujemy być grzeczni, dobrze się uczyć i zawsze o was pamiętać. Bądźcie zawsze z nami, bądźcie codziennie szczęśliwi - życzyły wnuczęta swoim babciom i dziadkom.

Niejednemu dziadkowi i niejednej babci zakręciła się łza w oku, gdy ich wnuczki i wnukowie opowiadali jak wyglądają, co lubią robić i jeść oraz, że ich kochają.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.