Kolizja trzech aut na trasie Miszewko-Tuchom

piątek, 1 lutego 2019 r., 13:41
fot. nadesłane/MM

W piątek przed południem na odcinku Miszewko - Tuchom doszło do zderzenia trzech aut. Przyczepka, którą ciągnęła Kia wpadła w poślizg, zjechała na drugi pas i uderzyła w pojazdy jadące z naprzeciwka. W związku z kolizją na trasie przez około 40 minut ruch odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło około godz. 11 na odcinku Miszewko-Tuchom.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 54-letni mieszkaniec Gdyni jechał samochodem marki Kia z przyczepą. W pewnym momencie przyczepa wpadła w poślizg i skręciła na przeciwny pas ruchu. Uderzył w nią jadący z naprzeciwka samochód marki Ford. W Forda z kolei uderzył Opel - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Na przyczepce znajdowała się kostka brukowa. W momencie zderzenia rozsypała się po jezdni. Utrudnienia na tej trasie trwały około 40 minut. Ruch odbywał się wahadłowo. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.