Banino. Za udział w konkursie dostali profesjonalny sprzęt tenisowy

niedziela, 3 lutego 2019 r., 11:46
fot. nadesłane

Kilka dni temu do Szkoły Podstawowej w Baninie dotarł profesjonalny sprzęt tenisowy, który jest nagrodą za zwycięstwo w konkursie "Dzieciaki do rakiet". Konkurs został zorganizowany przez Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym. Uczniowie nakręcili filmik konkursowy i bardzo walczyli o głosy, aby móc znaleźć się w gronie laureatów.

Cała społeczność szkolna jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu szkoły. Szkoła w Baninie zajęła 36 miejsce w Polsce na 600 startujących szkół.

Dzięki otrzymanym rakietom tenisowym, piłkom i rozkładanym siatkom dzieci mogą grać w tenisa praktycznie wszędzie. Uczniowie mają okazję wypróbować na lekcjach wychowania fizycznego jak radzą sobie z piłeczką i rakietą tenisową. Specjalnie dostosowany sprzęt do osób początkujących sprawia, że tenis staje się naprawdę dobrą zabawą.

W marcu dwoje nauczycieli weźmie udział w szkoleniu nauki podstaw gry w tenisa. To wszystko sprawia, że słowa konkursowej piosenki są jeszcze bardziej przekonujące: "W szkole w Baninie sport Cię nie ominie, nasza podstawowa jest wyjątkowa".

nadesłane/SP Banino

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.