Zwycięski sparing GKS Cartusia 1923. Cztery bramki Kacpra Paninskiego

poniedziałek, 4 lutego 2019 r., 09:42

W drugim zimowym sparingu, grająca bez kilku czołowych zawodników, Cartusia 1923 Kartuzy pokonała na własnym boisku Sporting Leźno 4:2. Autorem czterech bramek dla Cartusii był Kacper Paninski.

Wynik spotkania ustalony został już do przerwy. Cztery bramki dla Cartusii zdobył Kacper Paninski. Dla Sportingu bramki strzelali Rafał Hirsz oraz Dorian Dorosiewicz.

To już drugie spotkanie, w którym Cartusia 1923 Kartuzy zagrała w odmłodzonym składzie. Dziewięciu zawodników z różnych powodów nie mogło pojawić się na meczu. Spotkanie było więc okazją dla trenera Błażeja Adamusa, aby przetestować wszystkich piłkarzy, którzy dotychczas mieli nieliczne okazje do zaprezentowania się na boisku.

Z bardzo dobrej strony pokazał się 19-letni Kacper Paninski, który czterokrotnie pokonał bramkarza rywali, w tym raz z rzutu karnego.

Za tydzień piłkarzy Cartusii czeka kolejny sprawdzian. Mecz towarzyski z MKS Władysławowo 9 lutego o godz. 11:00 w Kartuzach.

GKS Cartusia 1923

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.