Znaleźli przy nim amfetaminę. Noc spędził w areszcie

środa, 6 lutego 2019 r., 12:31
fot. MD-Z

We wtorkowy wieczór policjanci zatrzymali w Grzybnie 35-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 22. Jak informuje Aleksandra Drewa, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, policjanci podczas patrolu zauważyli zaparkowany w ustronnym miejscu pojazd. Postanowili skontrolować jego kierowcę. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę. 35-latka zatrzymano. Noc spędził w policyjnym areszcie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.