Zaginął 12-letni Tycjan Szmidt z Lampy - trwają poszukiwania

piątek, 8 lutego 2019 r., 15:34
fot. internet/KPP Kartuzy

Na terenie gminy Chmielno trwają poszukiwania 12-letniego Tycjana Szmidta. Chłopiec wyszedł z domu w piątek rano, nie zjawił się w szkole i dotąd nie wrócił do domu. Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu 12-latka.

Tycjan Szmidt, 12-letni mieszkaniec Lampy, w piątek około godz. 8 rano wyszedł z domu i dotąd nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Chłopiec ma 158 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy koloru blond średniej długości i niebieskie oczy.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę ze skórzanymi rękawami, szarą czapkę, spodnie jeansowe koloru granatowego i jasnobrązowe buty typu trapery.

W okolicach Lampy policjanci i straży prowadzą intensywne poszukiwania.

- Poszukujemy go na terenach najbliższych miejscu jego zamieszkania, w okolicach miejscowości Lampa. Po rozmowie z rodziną ustalono, że jeżeli miałby się gdzieś oddalić to w najbliższej okolicy. Na chwilę obecną wszystkie patrole skierowano na poszukiwania w rejonie tego miejsca. Prosimy o kontakt osoby, które mogły widzieć chłopca - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 12-latka lub ustalenia jego miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach tel. 58-685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.