12-latek z Lampy odnaleziony cały i zdrowy

piątek, 8 lutego 2019 r., 20:53

Poszukiwania 12-letniego mieszkańca Lampy zakończyły się szczęśliwie. Chłopiec cały i zdrowy w piątkowy wieczór pojawił się w domu.

Przypomnijmy, że 12-latek, w piątek około godz. 8 rano wyszedł z domu i do godzin południowych nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policjanci przy wsparciu strażaków przez wiele godzin poszukiwali chłopca w okolicy jego rodzinnej miejscowości. Jak poinformowała Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, chłopiec cały i zdrowy wrócił po godz. 20 do domu.

- Chłopiec już został przekazany rodzicom. Krążył po lasach, ale wrócił cały i zdrowy, choć wyziębiony - poinformowała Daria Olchowik.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.