Nie żyje 19-latka ranna w wypadku w Połęczynie

poniedziałek, 11 lutego 2019 r., 08:34
fot. archiwum/AL

Nie żyje 19-letnia kobieta ranna w wyniku wypadku, do którego doszło pod koniec stycznia na trasie Egiertowo-Połęczyno. Obrażenia, jakich doznała, okazały się zbyt poważne. Po niemal dwutygodniowej walce zmarła w szpitalu.

Przypomnijmy, że do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę, 27 stycznia przed godziną 15. na drodze wojewódzkiej relacji Egiertowo-Nowa Karczma w miejscowości Połęczyno. Kierująca VW Golfem 19-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego najpewniej wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, gdzie bocznie zderzyła się z drzewem.

Kobieta była nieprzytomna. Jej stan określany był jako ciężki. Podróżowała sama. Nastolatkę przetransportowano do szpitala, gdzie przez niemal dwa tygodnie trwała walka o jej życie. Niestety, obrażenia, jakich doznała okazały się zbyt poważne. Młoda kobieta zmarła w szpitalu.

Śledztwa mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności i przyczyny wypadku trwa.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.