Ferie w Trójmieście!

poniedziałek, 11 lutego 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Choć pogoda za oknem pogoda nie rozpieszcza, to Ferie zimowe coraz bliżej. Przed nami stoi nie lada wyzwanie, żeby w czasie wolnym od nauki zapewnić naszym pociechom przyjemnie spędzone chwile.

W czasach gdy zewsząd jesteśmy otoczeni komputerami, telefonami oraz wszelkiego rodzaju urządzeniami elektronicznymi a sposób spędzania naszego wolnego czasu jest z nimi ściśle związany, warto zastanowić się nad znalezieniem rozwiązania. Pamiętajmy, by być ze sobą, a nie tylko przebywać w swoim towarzystwie. Może właśnie Ferie zimowe to okazja, by coś zmieni? Warto spróbować czegoś innego nowego!

Dobrze wiemy, jak istotną rolę odgrywa ruch w naszym życiu, dlaczego by właśnie nie pójść w tę stronę? Wspólny wypad na łyżwy, spacer, czy np. wizyta w parku rozrywki? Nic tak nie daje radości, jak wspólnie spędzone chwile na aktywnej zabawie. Wiele miejsc organizuje w tym czasie ciekawe wydarzenia specjalnie z myślą o najmłodszych. W Trójmieście niewątpliwym prekursorem tego typu eventów jest Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World, które mocno stawia na wspólną zabawę, ruch i oczywiście klimatyczne animacje dla dzieci. Loopy’s World rozpoczyna zabawę w już 9 lutego grudnia, ale na tym nie kończy. Animacje i zabawy będą odbywać się też przez całe dwa tygodnie aż do 24 lutego. Na odwiedzających będą czekać niesamowite przygody, które specjalnie zaplanowali profesjonalnie przeszkoleni animatorzy. Lodowy labirynt w Loopy’s to przygoda, która z całą pewnością pobudzi wyobraźnię nie tylko tych najmłodszych gości. Warto zaznaczyć też, że poza zabawą, nasze pociechy będą miały zapewnioną zdrową dawkę ruchu, a przygotowane zagadki poszerzą ich wiedzę na temat Arktyki. Dla rodziców czeka przyjemna restauracja z pyszną kawą, choć można też śmiało pohasać z dzieciakami po placu.

Dla naszych pociech to niezapomniana przygoda, przenosząca je w świat pełen fantazji i zabawy, które czynią dzieciństwo tak wyjątkowym.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na stronie: loopys.pl/gdansk/ferie-zimowe-2019-trojmiasto/.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.