Jedna osoba ranna w wypadku w Kosach

wtorek, 12 lutego 2019 r., 09:22
fot. archiwum

69-letnia pasażerka toyoty trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielny poranek w Kosach. Kierowany przez 71-letniego mężczyznę pojazd wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 10 lutego, około godz. 6.40.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota 71-lletni mieszkaniec powiatu kartuskiego, jadąc w kierunku Kartuz na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków i wpadł w poślizg, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo - informuje Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia do szpitala przetransportowana została pasażerka toyoty - 69-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego. Kierowca był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.