Potrącił pieszego i uciekł. Policja poszukuje kierowcy czarnego audi A3

środa, 13 lutego 2019 r., 10:45
fot. archiwum

27-letni mężczyzna został we wtorek rano potrącony przez samochód. Kierujący pojazdem - czarnym audi A3, odjechał z miejsca zdarzenia. 27-latek trafił do szpitala. Policjanci proszą o kontakt świadków zdarzenia.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy poranek, około godz. 8.30 w Moczydle.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem audi A3 koloru czarnego, jadąc w kierunku Puzdrowa, najechał na prawidłowo poruszającego się pieszego - 27-letniego mężczyznę. 27-latek z urazem kolana został przewieziony do szpitala. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia - informuje starsza sierżant Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Policjanci proszą świadków zdarzenia o pomoc w odnalezieniu sprawcy. Osoby, które mogą posiadać informacje w tej sprawie proszone są o kontakt pod nr. tel. (58) 685-21-21 lub 997.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.