Zgłoś kandydata do nagród burmistrza - Kartëskô Skra

środa, 13 lutego 2019 r., 11:29
fot. archiwum

Niebawem, już po raz osiemnasty przyznane zostaną nagrody burmistrza Kartuz - "Kartëskô Skra". To forma uhonorowania tych, którzy swoją działalnością wyróżniają się na tle innych - społeczników, sportowców, ludzi kultury i przedsiębiorców. Kandydatów do nagrody zgłaszać można do 8 marca.

Nagrody Kartëskô Skra przyznawane są od 2001 roku (początkowo pod nazwą - Lokalne partnerstwo) w pięciu kategoriach: kultura, promocja, sport, przedsiębiorczość i pomagają innym.

Kandydatów zgłaszać mogą stowarzyszenia i organizacje, osoby prawne, korporacje zawodowe, zrzeszenia przedsiębiorców, instytucje, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele mediów i mieszkańcy gminy Kartuzy.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko w formie wniosku na piśmie, który pobrać można ze strony internetowej www.kartuzy.pl.

Zgłoszenia można składać w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Kartuzach, przy ul. gen. J. Hallera 1 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kultura@poczta.kartuzy.pl, do piątku, 8 marca do godz. 15.00.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.