Żukowo. Certyfikaty dla NGO wręczone

środa, 13 lutego 2019 r., 18:36
fot. nadesłane

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy szczegóły dotyczące przyznanych przez gminę Żukowo grantów dla organizacji pozarządowych. Teraz przyszedł czas na wręczenie certyfikatów poświadczających przyznane wsparcie.

Certyfikaty przedstawicielom organizacji NGO wręczył burmistrz Wojciech Kankowski wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Witoldem Szmidtke oraz radnymi: Marią Byczkowską i Andrzejem Karczewskim, przewodniczącymi Komisji Oświaty i Kultury oraz Komisji Kultury Fizycznej i Sportu.

Wszystkie wnioski opiewały łącznie na około 2 mln zł. Ich autorami były nie tylko organizacje NGO z terenu gminy Żukowo, ale też podmioty z powiatu kartuskiego, Trójmiasta i innych stron Polski (Wrocław, Zblewo).

Gmina Żukowa rozdzieliła łącznie 991 tys. zł na 82 zadania z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego, sportu, kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

nadesłane/UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.