Chmielno. Audi uderzyło w słup energetyczny

środa, 13 lutego 2019 r., 20:42
fot. internet/twitter/KP PSP Kartuzy

W środowy wieczór doszło do kolizji w Chmielnie. Samochód marki audi uderzył w słup elektryczny przy ul. Gryfa Pomorskiego. Kierowca doznał lekkich obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 18. Samochód osoby marki audi z nieustalonych przyczyn uderzył w słup energetyczny.

- Kierujący audi mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc w kierunku centrum Chmielna, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, a następnie uderzył w słup energetyczny oraz wiatę baru - informuje starsza sierżant Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kierowca doznał lekkich obrażeń. W akcji uczestniczyli strażacy z JRG Kartuzy, OSP Chmielno, zespół ratownictwa medycznego, policja i pogotowie energetyczne.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.