Już w sobotę ElektroTECHnika w Antyku - charytatywna impreza na rzecz fundacji ze Szklanej

czwartek, 14 lutego 2019 r., 13:06

W sobotę w Antykvariacie w Kartuzach odbędzie się impreza charytatywna wypełniona muzyką house, tech-house i techno. Za konsolami staną Ben B, pertEx, Tekk, Blaise Bauer, SVX oraz AdamChuck. Dochód z biletów oraz środki zebrane w trakcie wydarzenia zasilą konto Fundacji "Uśmiech Dziecka" w Szklanej.

ElektroTECHnika to impreza w klimacie dźwięków house, tech-house i techno. W jej trakcie wystąpią - Ben B, pertEx, Tekk, Blaise Bauer, SVX oraz AdamChuck. Zebrana podczas imprezy kwota trafi do Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Uśmiech Dziecka" w Szklanej. Organizatorem wydarzenia jest Błażej Neubauer.

- Od pewnego czasu organizuję w Kartuzach tego typu imprezy, jest na nich dość duża frekwencja, ludziom się podoba. Robimy to z czystej przyjemności, nie czerpiemy z tego zysków. Nie chciałem stać w miejscu i w jakiś sposób ten pomysł rozwinąć i bawiąc się, zrobić coś dobrego na naszym lokalnym terenie. Przypadkowo kiedyś odwiedziłem fundację, bo przygotowywałem dla niej reklamę i zrobiło na mnie ogromne wrażenie, jacy ludzie tam pracują, jak pięknie to dzieło wspierają i ile muszą poświęcić temu swojego czasu - mówi Błażej Neubauer.

- Ten obiekt to ich wspaniałe dzieło, w którym codziennie zapewniają swoim wychowankom szeroką gamę zajęć, gier i zabaw. W ośrodku prowadzona jest również rehabilitacja ruchowa, logopedyczna i psychologiczna. Pracują tam wspaniali ludzie o wielki sercach, którzy opiekują się wychowankami z ogromną miłością. Fundacja istnieje od 2000 roku. Pod jej opieką znajduję się prawie 200 podopiecznych i ich liczba stale wzrasta. Dzięki środkom przekazanym przez ludzi dobrej woli nie pobierają opłat od rodziców podopiecznych za terapię. Fundacja nie pobiera prowizji, ani od darczyńców, ani od rodziców podopiecznych - informuje organizator.

Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł. Dodatkowo w trakcie imprezy będzie można nabyć m.in. dzieła sztuki, talony na wypożyczenie rowerów elektrycznych, pluszaki i ciasta. Wszystkie zebrane pieniądze trafią do fundacji.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz artystów, którzy wystąpią można znaleźć tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.