Jedna osoba ranna w wypadku na trasie Somonino-Egiertowo

czwartek, 14 lutego 2019 r., 22:09
fot. internet/Facebook/OSP Somonino

W czwartkowe popołudnie doszło do wypadku na trasie Somonino-Egiertowo. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.30 na odcinku Egiertowo-Somonino. Jak informuje Karolina Jędrzejczak, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, samochód marki BMW wpadł w poślizg, zjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Na szczęście mężczyzna, który podróżował samochodem nie odniósł poważniejszych obrażeń, udzielono mu pomocy na miejscu. Kierowca był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.