Juniorzy Cartusii 1923 Kartuzy wiceliderem turnieju halowego w Przyjaźni

sobota, 16 lutego 2019 r., 11:20
fot. nadesłane

Bardzo dobrą grę zaprezentowali młodzi zawodnicy Cartusii 1923 z rocznika 2009-10 zajmując drugie miejsce na turnieju piłki halowej juniorów w Przyjaźni. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Aureliusz Cichosz.

W turnieju w Przyjaźni udział wzięło łącznie dziewięć drużyn. Trener Cartusii - Piotr Budziwojski ze swoim asystentem Oskarem Adamczykiem i kierownikiem Pawłem Grzechem do Przyjaźni zabrali dwie drużyny. Pierwsza z nich zajęła drugie miejsce, a druga piąte. Chłopcy z tej grupy docierają się i nawzajem poznają z nowym trenerem, z którym trenują niespełna miesiąc i jak widać małymi kroczkami drużyna osiąga progres i co najważniejsze w zespole panuje miła atmosfera i radość z gry.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce - Czarni Pruszcz Gdański
2 miejsce - Cartusia 1923 Kartuzy I
3 miejsce - Marko Gol Kowale I
4 miejsce - UKS Przyjaźń
5 miejsce - Cartusia 1923 Kartuzy II
6 miejsce - Piłeczka Pruszcz Gdański
7 miejsce - Base Droup Osiczanka Osice
8 miejsce - Marko Gol Kowale II
9 miejsce - UKS Przyjaźń II

Najlepszym bramkarzem wybrany został Dawid Trawiński z Czarnych Pruszcz Gdański, królem strzelców Daniel Drewing z Marko Gol Kowale a najlepszym piłkarzem turnieju Aureliusz Cichosz z Cartusii 1923 Kartuzy.

Cartusia zagrała w składzie:

Cartusia I : Jakub Penkowski, Jakub Juskowski, Mateusz Grzech, Adam Gdaniec, Aureliusz Cichosz i Daniel Pioch;

Cartusia II : Norbert Utkała, Hubert Renka, Krystian Kąkol, Kamil Wydrowski, Krzysztof Mamelski, Kacper Bronk, Brajan Gański oraz Jan Magulski.

Cartusia 1923 Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.