Przyjaźń. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką

niedziela, 17 lutego 2019 r., 21:16
fot. BK

W niedzielę wieczorem doszło do wypadku w Przyjaźni. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 18. Samochód osobowy uderzył w przyczepę ciężarówki.

- Kierujący pojazdem marki opel, 67-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, jadąc w kierunku Skrzeszewa uderzył przednim lewym narożnikiem pojazdu w tylną lewą część naczepy pojazdu ciężarowego, którym kierował 38-letni mieszkaniec Gdańska - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Na szczęście nikomu z uczestników zdarzenia nic się stało. Sprawcę ukarano mandatem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.