Ostrzyce. Ktoś zniszczył tablicę na Jastrzębiej Górze

poniedziałek, 18 lutego 2019 r., 14:45
fot. nadesłane/facebook.com

Z punktu widokowego z Jastrzębiej Góry w Ostrzycach rozpościera się jeden z najpiękniejszych widoków na Szwajcarię Kaszubską. Nic więc dziwnego, że jest on częstym celem spacerowiczów. Jak informują nasi Czytelnicy, ktoś postanowił pozostawić po sobie ślad i zamalować znajdującą się tam tablicę informacyjną.

Jastrzębia Góra to jedno ze wzniesień Wzgórz Szymbarskich położone nad Jeziorem Ostrzyckim przy Drodze Kaszubskiej w Ostrzycach. Z góry można podziwiać malowniczy krajobraz Szwajcarii Kaszubskiej. Punkt widokowy jest więc częstym celem spacerów i wycieczek. Na wypadek, gdyby odwiedzający to miejsce nie "zauważyli" pięknego widoku, ktoś postanowił o tym poinformować na tablicy informacyjnej, tym samym niszcząc ją.

red

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.