Przodkowo. 21-latek awanturował się i groził nożem

środa, 20 lutego 2019 r., 12:49

Przodkowscy policjanci zatrzymali we wtorkowe popołudnie 21-latka, który awanturował się i groził nożem pewnej parze. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez sąd, a wcześniej dopuścił się podobnych przestępstw.

We wtorek po południu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach odebrał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Telefonujący poinformował, że agresywny mężczyzna groził jemu i jego partnerce oraz wymachiwał nożem w ich kierunku. Uderzył też zgłaszającego w twarz. Na miejsce natychmiast skierowano patrol z Posterunku Policji w Przodkowie. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce natychmiast odizolowali agresywnego 21-latka.

W trakcie zatrzymania mężczyzna był agresywny w stosunku do policjantów i stawiał opór. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 21-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kartuzach celem odbycia kary 3 dni pozbawienia wolności za niezapłaconą grzywną.

Śledczy przestawili w środę mężczyźnie trzy zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. W związku z tym, że 21-latek już wcześniej był karany za podobne przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oprac. MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.