Ruszyła XI Kartuska Liga Strzelecka

środa, 20 lutego 2019 r., 13:32
fot. archiwum/KS "Dziesiątka"

W poniedziałek rozpoczęły się zmagania XI Kartuskiej Ligi Strzeleckiej, inaugurujące I rundę, która potrwa do piątku. Wszyscy chętni, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie mogą przyjść do Klubu Strzeleckiego "Dziesiątka" i spróbować swoich sił.

Kartuska Liga jest realizowana dzięki dotacjom Gminy Kartuzy. Jej głównym celem jest popularyzacja strzelectwa sportowego oraz promocja sportu strzeleckiego wśród mieszkańców Gminy Kartuzy. Jeszcze dzisiaj (środa) i w piątek można przyjść do Klubu Strzeleckiego "Dziesiątka" w godzinach od 16 do 18 aby spróbować swoich sił.

Rozgrywki ligowe będą się odbywać co miesiąc aż do maja. W zawodach mogą brać udział kobiety i mężczyźni, juniorki i juniorzy, młodzicy i młodziczki. Zawodnicy będą klasyfikowani indywidualnie na podstawie 5 rund ze strzałów z karabinka i pistoletu pneumatycznego. Do klasyfikacji końcowej pod uwagę będą brane wyniki z trzech najlepszych rund, dwie najsłabsze będą odrzucane.

Członkowie klubu oraz osoby zrzeszone w kołach nie ponoszą opłat. Dla osób nie będących w klubie koszt udziału w jednej rundzie wynosi 15 zł. Broń i śrut zapewnia Klub Strzelecki Dziesiątka Kartuzy.

Zapisy w poniedziałki, środy i piątki od godziny 16 do 18, i co najmniej 30 minut przed startem.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z organizatorami mailowo - ksdziesiatka@interia.pl lub telefonicznie 608-050-715.

Terminarz ligowych rozgrywek:
I runda - 18, 20, 22 luty
II runda - 18,20,22 marzec
III runda - 15, 17, 19 kwiecień
IV runda - 6, 8, 10 maj
V runda - 20, 22, 24 maj

Oprac. SG
nadesłane/KS "Dziesiatka"

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.