Żukowo. Zgłoś kandydata do gminnej nagrody Sucovia

środa, 20 lutego 2019 r., 14:35
fot. nadesłane

Żukowski samorząd w tym roku po raz kolejny uhonoruje wybitne postaci, instytucje i organizacje działające oraz mogące się poszczycić szczególnymi dokonaniami w takich sferach życia jak kultura, gospodarka, edukacja czy sport. Kandydatów do kolejnej edycji gminnej nagrody Sucovia można zgłaszać do 15 marca.

Sucovia przyznawana jest w pięciu kategoriach - w dziedzinie kultury, sportu, inicjatyw społecznych, gospodarki i edukacji. Laureaci otrzymują nagrody pieniężne oraz statuetki. Nagrodę można otrzymać za całokształt twórczości, działalność promocyjną na rzecz gminy Żukowo w kraju i zagranicą oraz wyjątkowe osiągnięcia, jak również działalność wspierającą i sponsoringową. Za tę ostatnią przyznawana jest nagroda honorowa - tzw. Sucovia Mecenas. W tej kategorii przyznawana jest jedynie statuetka.

Kandydatury do Gminnej Nagrody wraz z uzasadnieniem mogą zgłaszać: organizacje pozarządowe,  instytucje kultury, kluby sportowe, organy administracji publicznej, szkoły, media, przedsiębiorcy i osoby fizyczne.

Zgłoszenia w formie pisemnej wraz z uzasadnieniem należy wysłać do 15 marca 2019 roku na adres: Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, ul. Mściwoja 6, 83 - 330 Żukowo. Podpisane skany wniosków można przesłać też drogą mailową na adres - okis@okis-zukowo.pl. Regulamin i formularz wniosku można znaleźć tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.