Gowidlino. Citroen wypadł z trasy - kierowca trafił do szpitala

środa, 20 lutego 2019 r., 14:56
fot. AL

W środowe popołudnie służby interweniowały na trasie Gowidlino-Lemany. Citroen wypadł tam z trasy. Kierujący nim mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny środowego zdarzenia, do którego doszło po godzinie 13. na drodze powiatowej w miejscowości Gowidlino. Kierujący citroenem mężczyzna z nieznanych póki co przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w krzyż i dachował na przydrożnej łące. Został przetransportowany do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Gowidlino, OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Aktualizacja - godz. 17.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący citroenem 18-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, wskutek czego zjechał na pobocze, gdzie dachował - informuje st. sierż. Daria Olchowik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.