Banino. Czołowe zderzenie skody z fiatem

piątek, 22 lutego 2019 r., 08:57
fot. internet/OSP Banino

Dwaj kierujący pojazdami trafili do szpitala po tym, jak jeden z nich najpewniej zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając tym samym do czołowego zderzenia. Do wypadku doszło w piątek wczesnym rankiem w Baninie.

W piątek około godziny 5.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Baninie.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący skodą jadąc w kierunku Rębiechowa najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, wskutek czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z fiatem - informuje st. sierż. Daria Olchowik, rzecznik kartuskiej policji.

Jak dodaje, obaj kierujący zostali przetransportowani do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Banino, JRG Kartuzy, JRG Gdańsk oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.