Kartuzy. 20-latek odpowie za posiadanie narkotyków

piątek, 22 lutego 2019 r., 10:03
fot. archiwum

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi, którego w czwartkowy wieczór zatrzymali kartuscy policjanci. Młody mężczyzna miał przy sobie pięć gramów marihuany.

W czwartek około godziny 19.30 funkcjonariusze zatrzymali 20-letniego mieszkańca Kartuz. Jak podaje st. sierż. Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, mężczyzna posiadał przy sobie pięć gramów narkotyków w postaci suszu marihuany. Został zatrzymany. 20-latek wpadł podczas rutynowej kontroli samochodowej. Był pasażerem jednego z pojazdów zatrzymanych przez kartuskich funkcjonariuszy.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.