Wspólna kąpiel na finał VIII Biegu Morsa

niedziela, 24 lutego 2019 r., 16:36
fot. AL

Wspólna kąpiel zwieńczyła niedzielne wielkie święto morsów w Garczynie. Do jeziora Garczyn po biegach i marszobiegach wskoczyło kilkuset miłośników zimowych kąpieli. Każdy uczestnik, który odważył się wejść do lodowatej wody, został nagrodzony pamiątkowym medalem.

W niedzielę Garczyn stał się stolicą morsów pomorskich i nie tylko. Aż kilkuset miłośników zimowych kąpieli wskoczyło do jeziora Garczyn. Wspólną kąpiel poprzedziły biegi i marszobieg. Każdy uczestnik, który odważył się wejść do lodowatej wody, został nagrodzony pamiątkowym medalem.

Po kąpieli nadszedł czas na ognisko oraz wręczenie pucharów zwycięzcom VIII Biegu Morsa.

Kolejna edycja Biegu Morsa już za rok.

Z fotorelacją z biegów i marszobiegu można zapoznać się tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.