Sulęczyno. Tragiczny wypadek podczas wycinki drzew - nie żyje 78-latek

wtorek, 26 lutego 2019 r., 12:28

We wtorek około godz. 10 doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Sulęczynie. Drzewo przygniotło 78-letniego mężczyznę. Mimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło około godz. 10 w Sulęczynie.

- Ze wstępnych informacji wynika, że 78-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego podczas sprzątania prywatnego lasu został przygnieciony przez jedno z drzew. Szczegółowe okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane, gdyż na miejscu nie było świadków. Pomoc wezwała sąsiadka - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji mężczyzna zmarł.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.