Bezpieczne place zabaw dla dzieci

wtorek, 26 lutego 2019 r., 16:10
fot. nadesłane

W naszej firmie fachowcy tworzą z pasją ekologiczne place zabaw dla twojego dziecka. Zdobywamy doświadczenie od 2002 roku, dlatego śmiało nazywamy siebie ekspertami w tej dziedzinie. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10 tysięcy zamówień, zarówno w kraju jak i w Europie. Proponujemy naszym klientom nowoczesne zjeżdżalnie, karuzele, zestawy dla maluchów, huśtawki wagowe, piaskownice i wiele innych zestawów.

Oferujemy niezbędne elementy tzw. małej architektury takie jak ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, altanki itp. Wszystkie zlecenia realizujemy samodzielnie, bez udziału podwykonawców, w ten sposób klienci otrzymują wyjątkową jakość w rozsądnej cenie. Nasze place zabaw dla dzieci projektujemy, produkujemy i montujemy wykorzystując doświadczenie z kilkunastu lat. Kupując u nas zagwarantujesz bezpieczną zabawę dzieciom, na nowoczesnych urządzeniach.

Oferujemy klientom zestawy w wersji Standard, które tworzymy na bazie drewna sosnowego - rdzeniowego. Toczone cylindrycznie drewno mocujemy w betonowych fundamentach. Możemy również zastosować mocowanie przy użyciu stalowych kotew, dostępne w wersji Standard "Plus". Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyliśmy ofertę o nowe linie dostępnych zestawów. Proponujemy place zabaw dla dzieci w wersji Premium, Premium "Plus" i Exclusive "Plus". Istotną w budowie urządzeń w wersji Premium jest wykorzystanie do budowy drewna bezrdzeniowego toczonego cylindrycznie. Podobnie jak w wersji Standard możemy wykonać zamocowania w betonie oraz przy użyciu stalowych kotew - w wersji "Plus". Do produkcji wersji Exclusive "Plus" stosujemy drewno klejone warstwowo. Montujemy do podłoża za pomocą stalowych kotew. Wykorzystujemy również w niektórych urządzeniach - bujakach sprężynowych, daszkach - sklejkę z drzew liściastych, która jest wodoodporna i laminowana filmem melaminowym.

Kupując nasze place zabaw dla dzieci możesz być pewien, że urządzenia posiadają gwarancje bezpieczeństwa, wymagane certyfikaty, atesty i deklaracje zgodności. W cenie oferujemy oprócz jakości urządzeń, 36 miesięczną gwarancję, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.