Sukces zapaśników Moreny Żukowa na turnieju w Niemczech

wtorek, 26 lutego 2019 r., 17:11
fot. nadesłane

Pięciu młodych zapaśników Moreny Żukowo stanęło na podium podczas Międzynarodowych Mistrzostw Północnych Niemiec.

Prosto ze zgrupowania kadry Pomorza, które odbywało się w Poznaniu sześciu zawodników Moreny Żukowo pojechało na Międzynarodowe Mistrzostwa Północnych Niemiec.

Młodzi Żukowianie stanęli na wysokości zadania i w klasyfikacji klubowej w kategorii młodzik zajęli drugie miejsce, a w klasyfikacji generalnej siódme. Złoty medal na turnieju zdobył Dawid Sawicki w kategorii 71 kg. Konrad Cudnik(55 kg) i Filip Regliński(41 kg) do Żukowa przywieźli srebrne medale zaś Artur Pituła(38 kg) i Igor Dąbrowski(44 kg) brązowe.

Turniej miał miejsce niedaleko Hamburga w miejscowości Lubtheen. Na zawodach stawiło się 31 drużyn z okręgu Mecklemburg-Vorpommern, Brandenburg, Berlin, Schlezwig-Holstein, dwa kluby z Danii oraz Morena Żukowo.

Oprac. SG
nadesłane/Jaroslaw Dabrowski/Morena Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.