Dwie osoby, w tym dwuletnie dziecko, ranne w wypadku w Chwaszczynie

czwartek, 28 lutego 2019 r., 09:49
fot. archiwum

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środę po południu w Chwaszczynie. Pojazd marki skoda najechał na tył audi.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 15 w Chwaszczynie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki skoda 22-letni mieszkaniec Słupska nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego go pojazdu. Wskutek tego najechał na tył pojazdu marki audi, którymi kierował 31-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zdarzenia pasażerkę audi i jej dwuletnią córkę przewieziono do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.