Żukowo. 12-latka wtargnęła pod koła samochodu

czwartek, 28 lutego 2019 r., 10:07
fot. archiwum

W środowe popołudnie doszło do wypadku w Żukowie. 12-letnia dziewczynka wybiegła zza stojącego w korku pojazdu i wpadła wprost pod koła nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku peugeota. Z urazem głowy trafiła do szpitala..

Do zdarzenia doszło około godz. 16 w Żukowie na drodze krajowej nr 20 za stacją paliw.

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący peugeotem 21-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego jechał w kierunku Kościerzyny. Na drugim pasie stały w korku samochody zbliżające się do ronda. Zza jednego ze stojących pojazdów nagle wybiegła 12-letnia dziewczynka i wpadła wprost pod koła samochodu - informuje starsza sierżant Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Dziewczyna z urazem głowy została przetransportowana do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.