Cztery złota i worek medali dla zawodników Fantomu MMA Kartuzy

czwartek, 28 lutego 2019 r., 10:08
fot. nadesłane

W niedzielę w hali Amber Expo odbyła się czwarta edycja zawodów graplingowych Submission Only Time of Masters. Bardzo udany start zaliczyli zawodnicy klubu Fantom MMA Kartuzy zdobywając łącznie dziesięć medali w tym cztery złote.

Zawodnicy klubu Fantom MMA Kartuzy na co dzień trenujący w Kaszubskim Centrum Sportów Walk w Kartuzach zdobyli cztery złote medale, cztery srebrne oraz dwa brązowe medale.

Cztery złote medale wraz z pucharami powędrowały do trenera Zbigniewa Hormańskiego, Szymona Konkola, Tymeteusza Cirotzkiego oraz Kamila Smętoch. Srebrne krążki zawisły na szyi Patrycji Krenke, Krzysztofa Hirsza, Bartosza Smętka oraz Kacpra Wydrowskiego. Trzecie miejsca wywalczyli Paweł Hirsz oraz Mateusz Elaz.

Radości z wyników swoich podopiecznych nie krył trener kartuskiej sekcji Mixed Martial Arts - Zbigniew Hormański.

- Tak dobry rezultat to ciężka praca kadry trenerskiej oraz ogromne zaangażowanie zawodników. Podopieczni Fantomu trenują trzy razy w tygodniu szkoląc swoje umiejętności w zakresie Brazylijskiego jiu-jitsu, Grapplingu, zapasów czy Kickboxingu. Docelową grupą odbiorców w zakresie BJJ są dzieci, które już wkrótce zaczną przygodę w naszym centrum. Pragniemy szkolić dzieci aby od najmłodszych lat szkoliły swoje umiejętności w zakresie dyscypliny olimpijskiej jaką jest Brazylijskie jiu-jitsu - dodaje Zbigniew Hormański posiadacz brązowego pasa BJJ.

Oprac.SG
nadesłane/Fantom MMA Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.