Sukces karateków z KS Gokken w Słowacji

czwartek, 28 lutego 2019 r., 11:42
fot. nadesłane

Reprezentanci KS Gokken świetnie zaprezentowali sie na zawodach 39. Grand Prix Slovakia w Bratysławie. Ze zmagań, w których uczestniczyło ponad 1500 zawodników z 22 państw przywieźli trzy medale.

Będący na wysokim poziomie turniej w Bratysławie, stanowił dla Polskich zawodników kwalifikacje do kadry Polskiej Unii Karate. Zespół z Chwaszczyna przywiózł ze Słowacji trzy medale. Sara Elwart zdobyła złoto w kategorii seniorek do 61kg. Julia Bladowska wywalczyła srebro w kategorii U14 -40 kg, zaś Izabela Piotrkowska zdobyła brązowy medal w kategorii U14 -50kg. W klasyfikacji drużynowej zespół uplasował się na dwudziestej szóstej pozycji (1 miejsce w klasyfikacji Polskich klubów wraz z KS Olimp).

Miejsca punktowe zajęli Adam Piotrkowski 5 miejsce kumite juniorów - 76 kg, Kacper Obiegło 5 miejsce kumite U14 -55kg, Filip Dettlaff 7 miejsce kumite U10 +34kg oraz Sandra Lieske 9 miejsce kumite juniorek +59 kg.

- Nie zwalniamy tempa już w najbliższy weekend odbędzie się Seria A -międzynarodowy turniej dla seniorów oraz 18th CentralL Europe Open - Grand Prix Pomorza i Kujaw, na których nie zabraknie zawodników z KS Gokken! - zapowiada Agata Uwijała z KS Gokken.

Oprac. SG
nadesłane/Agata Uwijała - KS Gokken

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.