Emeryci i renciści świętowali na kolejnym Balu Seniora w Kartuzach

czwartek, 28 lutego 2019 r., 19:21
fot. MD-Z

Zgodnie z wieloletnią tradycją w Tłusty Czwartek na dorocznym Balu Seniora spotkali się członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Imprezę tradycyjnie zorganizowano pod patronatem burmistrza Kartuz.

Kartuscy seniorzy po raz kolejny udowadniają, że potrafią się fantastycznie bawić. W Tłusty Czwartek członkowie kartuskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się w Gościńcu Kaszubskim na balu. Imprezę zorganizowano pod patronatem burmistrza Kartuz już po raz dziewiąty. Eleganckie panie i ich towarzysze prezentowały się pięknie. W spotkaniu uczestniczyli także burmistrz Mieczysław Gołuński wraz z zastępcą Sylwią Biankowską oraz członkinie zarządu powiatu kartuskiego - Janina Kwiecień oraz Iwona Formela.

- Rok minął i znów jesteśmy razem w tym samym gronie, choć w tym roku chyba nas jest więcej. Życzę wszystkim dobrej i miłej zabawy - mówił prezes kartuskiego oddziału związku.

- Coraz więcej w państwu radości i uśmiechu. Trzeba się cieszyć, że znów możemy się spotkać. Mam nadzieję, że ubiegły rok był dobry. Bal, na który corocznie przychodzicie wpisał się już na stałe do rejestru naszych działań i państwa spotkań. To moment, gdy można z sobą porozmawiać i spędzić miło czas - mówił burmistrz Mieczysław Gołuński.

Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.