Zderzenie dwóch pojazdów w Glinczu - dwie osoby poszkodowane

czwartek, 28 lutego 2019 r., 21:24
fot. BK

W czwartkowy wieczór doszło do wypadku na drodze krajowej nr 20 w Glinczu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek, po godz. 20 w Glinczu.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący BMW 43-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc w kierunku Egiertowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku renaultem, którym kierował 29-latek - informuje Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 29-letniego kierowcę renaulta oraz jego czteroletniego syna. Obaj kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.