44-latek z Kobysewa odnalazł się cały i zdrowy

piątek, 1 marca 2019 r., 16:54
fot. archiwum

W piątek policjanci poszukiwali 44-letniego podopiecznego Domu Opieki Społecznej w Kobysewie. Mężczyzna opuścił ośrodek w piątek rano i do wieczora nie skontaktował się z rodziną ani z pracownikami ośrodka.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują 44-letniego Sławomira Stefańskiego. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna w piątek w godzinach porannych wyszedł z Domu Opieki Społecznej w Kobysewie, gdzie jest pensjonariuszem i do chwili obecnej nie wrócił do placówki ani nie skontaktował się z rodziną czy pracownikami ośrodka.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma około 180 cm wzrostu, czarne, krótkie włosy na dłoniach widoczne liczne krosty. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną zimową kurtkę z dużym białym pasem na plecach, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty sportowe.

Zaginiony leczy się, przyjmuje leki.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, policjanci proszą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. (058) 685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA SOBOTA, GODZ. 18.50

Jak poinformowała Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach 44-letni mężczyzna odnalazł się w sobotnie popołudnie cały i zdrowy.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.