W Brodnicy Górnej doszło do pobicia młodego mężczyzny

piątek, 1 marca 2019 r., 18:17

W środowy wieczór w okolicach Złotej Góry dwaj nieznani sprawcy pobili 19-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Mężczyzna trafił do szpitala. Sprawców poszukuje policja.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w okolicach Złotej Góry. Szczegółowe okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane. Jak informuje Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latka podczas spaceru z dziewczyną zaatakowało dwóch nieznanych mu mężczyzn. Został pobity. Obrażenia, których doznał były na tyle poważne, że wieczorem rodzice odwieźli go do szpitala. Sprawców poszukuje policja.

- Obecnie policjanci zbierają materiał dowodowy, przesłuchują świadków, zabezpieczono też dokumentację medyczną poszkodowanego - wyjaśnia oficer prasowy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.