Chciał uniknąć więzienia. Poszukiwany 30-latek w rękach policji

poniedziałek, 4 marca 2019 r., 10:55
fot. archiwum

Dwa lata kary pozbawienia wolności miał odbyć 30-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, którego zatrzymali w niedzielę policjanci. Mężczyzna próbował uniknąć kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

W niedzielę około godz. 14 policjanci zatrzymali na terenie gminy Kartuzy 30-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Jak poinformowała st. sierż. Daria Olchowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, mężczyzna był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności. 30-latek próbował uniknąć kary i ukrywał się przed policją. Został skazany za kradzieże z włamaniem oraz uszkodzenie mienia.

MD-

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.