Pantery Sierakowice mistrzyniami Pomorskiej Ligi Halowej Dziewcząt

wtorek, 5 marca 2019 r., 06:51
fot. nadesłane

W niedzielę w Żukowie odbyła się finałowa trzecia kolejka rozgrywek Pomorskiej Ligi Halowej Dziewcząt w kategoriach młodziczki oraz seniorki. Po emocjonujących rozgrywkach piłkarki Pantery Sierakowice wygrały turniej w kategorii młodziczki.

W zawodach udział wzięły trzy drużyny: GKS Żukowo, Hanza Elbląg oraz "expert" Pantery Sierakowice. W pierwszym meczu Pantery przegrały z gospodyniami z Żukowa 5:2. W kolejnym meczu zremisowały z Hanzą Elbląg 0:0 i zrobiło się dość nerwowo. W decydującym meczu z Olimpico mocno zmotywowane Sierakowiczanki rozgromiły rywalki 9:1, tym samym zapewniając sobie zwycięstwo.

Tabela po 3 turniejach/9 meczach:

1) "expert"PANTERY Sierakowice
2) Hanza Elbląg
3) GKS Żukowo
4) Olimpico Malbork

Nagrody indywidualne otrzymały:
Julianna Cyman - królowa strzelczyń 34 bramki w turnieju.
Wiktoria Malek - nagrodę królowej ligi.

Pantery w składzie:
Zuzanna Płotka, Daria Sychta, Kamila Resa, Wiktoria Malek, Dominika Treczyk, Julianna Cyman, Julia Wodzińska, Roksana Patelczyk, Zuzanna Lemke oraz Oliwia Gniba.
Trener: Wnuk-Lipiński Marian.
Kierowniczki: Łucja Myszk, Małgorzata Gniba.

Kolejny mecz Pantery zagrają w niedzielę w Przywidzu podczas turnieju Lotos Gryffin Cup.

nadesłane/Wnuk-Lipiński Marian

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.