Nie żyje 54-letni obywatel Ukrainy. Zatrzymano dwóch 29-latków

wtorek, 5 marca 2019 r., 10:11
fot. archiwum

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny śmierci obywatela Ukrainy. Ciało 54-latka znaleziono w niedzielę na jednej z posesji w Rębiechowie. W związku ze sprawą zatrzymano dwóch 29-latków.

Przeprowadzona we wtorkowy poranek sekcja zwłok 54-letniego obywatela Ukrainy ma wskazać przyczynę jego śmierci. Wyniki badania sekcyjnego mają być znane za kilka dni. Ciało mężczyzny zostało znaleziono w niedzielę w Rębiechowie, w domu zamieszkiwanym przez obywateli Ukrainy.

- W tej sprawie, celem wyjaśnienia, zatrzymano dwie osoby - dwóch 29-letnich obywateli Ukrainy. Uczestnicy spotkania byli nietrzeźwi - informuje Marek Kopczyński, Prokurator Rejonowy w Kartuzach.

Obecnie trwają czynności celem ustalenia przebiegu zdarzenia.

Do sprawy będziemy wracać.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.